Україна

Більшість українців довіряють ДСНС, Нацгвардії та поліції

Більшість українців висловлюють високу довіру структурам у складі Міністерства внутрішніх справ України, повідомляє сайт МВС з посиланням на дані соціологічного дослідження Центру Разумкова. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Згідно з даними соцопитування, Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ГСЧС) має найбільше довіру громадян серед органів системи МВС – 64,2% (рівень довіри до рятувальників збільшився на 3% в порівнянні з попереднім опитуванням, яке проводилося в лютому 2019 року).

Висока довіра опитані також висловили Національної гвардії України – 64% (рівень довіри виріс на 14%) та Державній прикордонній службі – 62% (на 10% більше).

Національної поліції України довіряють 51% опитаних (рівень довіри збільшився на 13,2% в порівнянні з опитуванням за лютий 2019 року).

Загальнонаціональне дослідження проводилося з 6 по 11 вересня 2019 року в усіх областях України за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей. Опитано 2018 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки 2,3%.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close