Україна

Більше половини українців негативно ставляться до дистанційного навчання

Понад половина (57,3%) опитаних громадян України сказали, що негативно ставляться до дистанційного навчання у закладах освіти. Також понад половина українців не хоче навіть того, аби після карантину в навчанні залишались елементи «дистанційки». Такі дані соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у жовтні 2020 року, повідомила 1News прес-служба компанії.

Серед тих, хто висловився проти дистанційного навчання, 40,3% сказали, що ставляться до нього негативно, а 17% – скоріше негативно. 19,8% респондентів сприймають «дистанційку» скоріше позитивно, а 15,5% – позитивно.

Також соціологи запитали в українців, чи варто залишати елементи дистанційного навчання у «офлайновій» освіті після завершення карантину. 44,8% респондентів сказали, що робити цього точно не варто, а 16% – що скоріше не варто. Думки про те, що скоріше варто залишити елементи дистанційного навчання, притримуються 19% українців, а про те, що точно варто – 11,5%.

Дослідження проводилось компанією «Active Group» з 3 по 8 жовтня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв’ю за чітко структурованою анкетою за допомогою інтелектуальних систем). Географія: вся територія України за виключенням окупованих регіонів. Загалом опитано 1100 респондентів.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном України та типом населеного пункту (місто/село). Похибка не перевищує 3,0%.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close