Україна

Без України НАТО та ЄС не будуть сильними – Єрмак

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Без України НАТО та ЄС не будуть сильними - Єрмак

Фото: president.gov.ua

Голова ОП Андрій Єрмак

В Офісі президента заявили, що Україна заслуговує на спеціальні безпрецедентні механізми вступу до ЄС.

Україна потрібна Євросоюзу та НАТО настільки, наскільки вони потрібні Україні. Без неї ні ЄС, ні Північноатлантичний альянс не будуть сильними. Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак на онлайн-спілкуванні з представниками аналітичного центру European Policy Centre, повідомляє в суботу, 14 травня, сайт президента.

Єрмак наголосив, що Україна заслуговує на спеціальні безпрецедентні механізми вступу до ЄС. За його словами, у червні вже має бути надано статус кандидата, інакше це буде вкрай негативним та неправильним сигналом.

“Сьогодні наша країна, не будучи ні членом НАТО, ні членом ЄС, уже стільки днів стримує одну з найпотужніших армій світу. І сьогодні Євросоюз і НАТО мають нарешті зрозуміти, що наскільки Україні потрібні ЄС і НАТО, настільки НАТО і ЄС потрібна Україна. Я вважаю, що без України сьогодні ні Європейський союз, ні НАТО не будуть сильними”, – зазначив Єрмак.

Він також наголосив, що Україна стане одним із засновників та лідерів нової системи безпеки, створеної після війни.

“І ми хочемо робити це разом із нашими європейськими друзями”, – додав Єрмак.

При цьому Єрмак зазначив, що для України неприйнятна пропозиція щодо “альтернативних варіантів євроінтеграції”, оскільки вона створює таку ж ілюзію відкритих дверей, як і у випадку з НАТО.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон заявив, що вступ України до складу Європейського союзу може тривати кілька десятиліть. Він також запропонував створити “європейську політичну спільноту”, яка могла б прийняти до своїх лав Україну.

ФРН наполягає на повному членстві України у ЄС


 


 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button