Україна

Батько першої леді України працевлаштувався помічником народного депутата

Наразі тесть президента працює над темою очищення України від промислових відходів, які утворюються внаслідок видобування руди в шахтах

Батько Олени Зеленської Володимир Кияшко працює помічником нардепа від “Слуги народу” Олега Бондаренка і опікується темою переробки промислових відходів на дорожнє покриття.

Про це повідомляє рух “Чесно”, – інформує 1NEWS.

Кияшко є помічником Бондаренка на громадських засадах.

За словами нардепа, Кияшко – не професійний еколог, але він спеціалізується на темі промислових відходів.

Бондаренко додав, що з батьком Олени Зеленської він познайомився після парламентських виборів і входження до Верховної Ради. Тоді Кияшко начебто підійшов до “слуги народу” разом з іншими помічниками та запропонував свою допомогу як помічника-консультанта.

Наразі тесть президента працює над темою очищення України від промислових відходів, які утворюються внаслідок видобування руди в шахтах, а також шламових відвалів на “Криворіжсталі”, “Запоріжсталі” та інших промислових підприємствах. Зокрема, вивчає їх можливу переробку на дорожнє покриття.

Кияшко є кандидатом технічних наук, доцентом кафедри “Будівельні конструкції та споруди” Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну “Будівельні конструкції та будівлі на транспорті”.

 

СКРИНШОТ З САЙТУ КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

За даними системи YouControl, раніше тесть президента був керівником ТОВ “Криворіжмонолітбуд” і ТОВ “Техноімпульс”, які виробляють будівельні металеві конструкції та бетонні розчини.

Джерело: Рух Чесно

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close