Україна

Банкір Фурса заявив, що Зеленський не може відповісти на економічні чи зовнішньополітичні питання

Кандидат в президенти Володимир Зеленський фізично не може нормально відповісти на ключові економічні або зовнішньополітичні питання. Про це у програмі “Підсумки тижня” заявив інвестиційний банкір, блогер Сергій Фурса, передає 1NEWS.

“Нам не цікава розмова Порошенка з Зеленським. Нам цікаві відповіді Зеленського на хоч якісь питання. Цього не відбувається з двох причин з самого початку кампанії. Ми маємо таку справу, коли ми вибираємо тільки віртуального кандидата, жодного разу не побачивши в прямому ефірі ніде. Перше – це некомпетентність. Тому що він фізично не може нормально відповісти на ключові питання, наприклад, пов’язані з економікою або в зовнішньою політикою”, – сказав Фурса.

Він нагадав, що у Зеленського була одна історія, коли на початку самої кампанії він пішов на закриту зустріч бізнес-лідерської спільноти.

“І він вийшов туди “хі-хі ха-ха”. А виявилося, що там не аудиторія “95 кварталу”. І його просто розіп’яли там. Умовно кажучи, били ногами. І після цього не ходить… Там була дуже жорстка розмова. І він не міг нічого вставити. Це перша причина, з якої він не з’являється. Ну навіщо показувати всім, що він дійсно некомпетентний”, – додав Фурса.

Він зазначив, що друга частина – це не демонстрація позиції Зеленського.

“Тому що, що таке зараз Зеленський? Хороший хлопець. І кожен проектує на цього “хорошого хлопця” те, що він вважає, що має бути. Умовно кажучи, той, хто за ринок землі, знає, що цей “хороший хлопець”, звичайно ж, зробить ринок землі. А той, хто проти ринку землі, каже: ну, він, звичайно “хороший хлопець” – він, звичайно, буде проти ринку землі”, – зауважив банкір.

Фурса нагадав, що було чудове дослідження, згідно результатів якого 87% людей, які голосують за Зеленського, вважають, що він зробить держрегулювання цін.

“87% його виборців так вважають. Тому що вони самі думають, що це правильно. Але, якщо ми подивимося на програму Зеленського, там ліберальна програма”, – завершив банкір.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close