Україна

Байден оприлюднив спеціальну заяву з нагоди 7-х роковин анексії Криму

Президент США запевнив, що Сполучені Штати не визнають і ніколи не визнаватимуть анексію півострова Росією

Президент США Джо Байден у зв’язку із сьомими роковинами незаконної анексії Криму Росією наголосив на подальшій підтримці України у відстоюванні територіальної цілісності.

Про це інформує 1NEWS.

“У цей день сім років тому Росія, коли вторглася в Крим, порушила міжнародне право, норми, за якими сучасні країни взаємодіють одна з одною, а також суверенітет і територіальну цілісність сусідньої України. Сполучені Штати продовжують підтримувати Україну та її союзників і партнерів сьогодні, як і з самого початку цього конфлікту. У цю похмуру річницю ми підтверджуємо просту істину: Крим – це Україна”, – йдеться у заяві президента США.

Президент США запевнив, що Сполучені Штати не визнають і ніколи не визнаватимуть анексію півострова Росією. Він також пообіцяв “разом з Україною протистояти агресивним діям Росії” і продовжити роботу над тим, аби притягнути Росії до відповідальності за її протиправні дії та агресію в Україні”.

Джо Байден заявив також, що США й далі віддаватимуть належне мужності і надії Революції гідності, під час якої український народ зажадав нового початку для своєї країни. Сполучені Штати “підтримують усіх, хто працює задля мирного, демократичного і процвітаючого майбутнього для своєї країни.

Джерело: Німецька хвиля

Схожі записи
Close
Back to top button