Україна

“Азовці” встановили прапор України в Родинському

[ad_1]
 Азовці встановили прапор України в Родинському

Бійці 1-го корпусу НГУ Азов своїм відео з українським стягом спростували брехню російської пропаганди.

“Азовці” встановили український прапор в Родинському Донецької області. Місто перебуває під контролем Сил оборони України, незважаючи на брехливі заяви російської пропаганди. Про це повідомив 1-й корпус НГУ Азов на своїй Facebook-сторінці. 

Російській військові, яким вдається просочитися в місто, виявляються та знищуються всіма наявними засобами. Бойова робота триває цілодобово, зазначили військові.

“Росія використовує брехню як зброю – нарівні з гарматами та ракетами. Наша місія – протистояти ворогу в усіх вимірах цієї війни”, – наголосили військові.

Підтвердженням контролю Сил оборони над Родинським стало відео з українським прапором, який встановили бійці 14-ї бригади оперативного призначення Червона Калина 1-го корпусу НГУ Азов.

Нагадаємо, за минулу добу на Покровському напрямку українські захисники зупинили 35 штурмових дій агресора у районах населених пунктів Родинське, Червоний Лиман, Рівне, Покровськ, Мирноград, Котлине, Удачне, Молодецьке, Філія та у бік населених пунктів Сухецьке, Гришине й Новопавлівка.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

One Comment

  1. Якщо прапор вже в Родинському, значить, час йти на свято! Ось тільки на шашлики не забувайте запрошувати.

Back to top button