Україна

Азербайджанська компанія купує українського мобільного оператора

Антимонопольний комітет України надав дозвіл ТОВ «Bakcell» (м. Баку, Азербайджан) на опосередковане придбання акцій компанії «Preludium B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії. Про це 1News повідомила прес-служба АМКУ.

Зазначається, що таке придбання дозволить азербайджанській компанії набути опосередкований контроль над українським мобільним оператором, відомим під брендом «Vodafone».

Компанія Bakcell – була заснована в 1994 році і була спільним підприємством уряду і приватної ізраїльської компанії GTIB. Кому зараз належить Bakcell, невідомо. На сайті компанії зазначено, що вона охоплює 93% території і 99% населення Азербайджану. Компанія обслуговує понад 3 млн осіб.

«Vodafone» – торгова марка, під якою з грудня 2015 року оператор мобільного зв’язку ПрАТ «ВФ Україна» надає послуги у стандартах GSM (EDGE), UMTS (HSPA+) та LTE. Другий за величиною мобільний оператор в Україні. Належить російському МТС (через люксембурзьку Allegretto Holding S.a.r.l. і нідерландську Preludium B.V.)

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close