Україна

Автор альтернативного проекту Шулявської розв’язки балотуватиметься на посаду мера Києва

Інженер і транспортний експерт Віктор Петрук заявив про рішення балотуватися на посаду київського міського голови, повідомляє 1News.

«Відкинувши всі сумніви й вагання, я прийняв рішення балотуватись на посаду київського міського голови. Я висуваюсь від партії Громадянський рух «Хвиля»», – пише Петрук.

Він додав, що життя його до цього не готувало. «Я йду, добре усвідомлюючи всі ризики, пов’язані з моєю непублічністю, невпізнаваністю, відсутністю політичного досвіду, та суворого цейтноту, в умовах якого все це доведеться надолужувати», – додає експерт..

Як зазначає «Хмарочос», Віктор Петрук працював головним спеціалістом у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА та згодом став активним критиком транспортної політики Києва.

Він відомий як автор альтернативного проекту Шулявської розв’язки у вигляді реверсного кільця. Кияни підтримали необхідною кількістю голосів дві петиції на підтримку такого варіанту. Натомість у КМДА відмовилися від проведення конкурсу і таки вирішили будувати неповний чотирилисник із трьома з’їздами, розроблений «Київдормістпроектом».

«Від 2010 року, коли я запропонував місту надефективну, інноваційну трирівневу розв’язку на Шулявці, і до сьогодні, я не припиняю займатись дослідженнями, розробляти концепції, проєкти та стратегії розвитку міської мобільності, – запевняє Петрук. – Я сповнений нетривіальних ідей розбудови Києва, час яких настав!».

Нагадаємо, станом на сьогодні про своє бажання балотуватись на посаду міського голови заявили: діючий мер Віталій Кличко, екс-нардеп Борислав Береза, колишній тимчасово виконуючий обов’язки Голови Державної екологічної інспекції України Єгор Фірсов, екс-глава КМДА Олександр Попов, народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко, шоумен, член партії «Голос» Сергій Притула, власник клініки «Євролаб», політичний експерт Андрій Пальчевський, представник партії «Свобода» Андрій Іллєнко та народна депутатка від «Слуги народу» Ірина Верещук та колишній глава Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Останні новини

Back to top button