Україна

Австрійський фермер побудує свинокомплекс в Україні

Паралельно фермер має намір побудувати забійний цех при першому свинокомплексі, що відкриє перспективу виробництва власної готової продукції

На Черкащині австрійський фермер Томас Бруннер вирощує свиней без застосування антибіотиків. Зараз він придбав ще один тваринницький комплекс, у реконструкцію якого збирається вкласти 3 мільйони доларів.

Про це повідомляє 1NEWS.

За словами фермера, поки там є тільки стара будівля колишнього колгоспу. Потрібно робити ремонт і купувати обладнання. Для реалізації подібного проекту знадобиться близько 3 млн доларів.

Нині підприємець вже розвиває комплекс в с. Томашівка, що на Уманщині, де одночасно утримується близько 5 тис. голів свиней.

“У планах на найближчі пару років – збільшити поголів’я мінімум в два рази, до 10 тис. голів. На базі нинішнього свинокомплексу можемо наростити поголів’я до 6,5 тис. голів. На новому свинокомплексі також в перспективі хочемо вирощувати 7-8 тис. голів свиней”, – зазначив Бруннер.

Паралельно фермер має намір побудувати забійний цех при першому свинокомплексі, що відкриє перспективу виробництва власної готової продукції.

Бруннер працює на Черкащині з 2006 року, відколи разом з родиною придбав тут непрацюючий тваринницький комплекс.

Джерело: Черкаська ОДА

Back to top button