Україна

Австрійці будують оперний театр в окупованому Севастополі

Україна серйозно вивчає питання запровадження санкцій проти архітектурного бюро Coop Himmelblau, яке бере участь у будівництві

Україна має підстави вважати, що відоме австрійське архітектурне бюро Coop Himmelblau бере участь у побудові оперного театру в окупованому Севастополі.

Про це заявив Посол України в Австрії Олександр Щерба, передає 1NEWS.

“Вже певний час курсують чутки про участь архітектурного бюро Coop Himmelblau у флагманському проекті Путіна в Криму — спорудженні оперного театру в окупованому Севастополі. На початку жовтня я подзвонив директору бюро Вольфу Пріксу і намагався переконати його не руйнувати свою репутацію участю в цій непрямій і в той же час однозначній легітимізації анексії. На жаль, він не прислухався до моїх аргументів”, — повідомив Щерба.

За його словами, наразі чутки жваво підтверджуються російськими ЗМІ.

“Мені не лишається нічого іншого, як висловити жаль та повідомити архітектора Прікса, що Україна серйозно вивчає питання введення санкцій щодо нього та його бюро. Наші партнери по всьому світу будуть повідомлені, що колись респектабельне архітектурне бюро укладає нині сумнівні угоди з Путіним”, — резюмував дипломат.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button