Україна

Австрійські та угорські інвестори збудують керамічний завод на Буковині

На підприємстві створять 300 робочих місць

У Чернівецькій області інвестори з Австрії та Угорщини найближчим часом розпочнуть будувати керамічний завод на 300 робочих місць.

Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, – інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

“У плані залучення інвестицій наша область виглядає не найгірше у порівнянні із загальною тенденцією, яку переживає сьогодні Україна. Наприклад, за мого скромного сприяння нарешті інвестори з Австрії та Угорщини у селі Нижні Станівці у Кіцманському районі незабаром приступлять до спорудження керамічного заводу і понад 300 місцевих жителів зможуть отримати нові робочі місця”, – сказав Осачук.

Крім того, він повідомив, що нещодавно до нього приходив інший потенційний інвестор, який готовий вкласти 10 мільйонів доларів у виробництво, а його знайомий підприємець із Запоріжжя придбав одне із працюючих підприємств Буковини.

“Навіть минулого тижня до мене приходив ще один потенційний інвестор, який має гадку сконцентрувати велике виробництво і готовий інвестувати більше 10 мільйонів доларів на обладнання виробничих потужностей і створення нових робочих місць. А перед початком пандемії відбулися дуже гарні зміни на знаних, визначних, великих буковинських підприємствах Чернівецької області, які були придбані потужними інвесторами з інших регіонів, зокрема із Запоріжжя. Про які саме підприємства йде мова, я ще не маю права оголошувати. Там є у них свої певні договірні зобов’язання. Інвестор – це мій знайомий. Він почесний консул Австрії у Запоріжжі. Він придбав, інвестував, але там є певні обмеження. Він сам оголосить про цей інвестиційний проєкт”, – додав голова Чернівецької ОДА.

Керівник обласної адміністрації вважає, що концентрація регіону на дрібному підприємництві допомагає переживати кризу, яка насувається через пандемію коронавірусу.

“У нас в області є досить висока самозайнятість населення. Ми не маємо великих промислових гігантів, які б зараз постраждали від кризи епідемії. Тому ось цей дрібно буржуазний дух Буковини з багатьма тисячами самозайнятих приватних підприємців, він якраз виступає в певній мірі тим рятівним колом, який не дозволяє нашій області “піти на дно””, – вважає Осачук.

Back to top button