Україна

Австралійська компанія придбала акції провайдера “Воля”

Австралійці Warana Capital Pty Ltd у 2018 році стала міноритарним акціонером ТОВ “Воля Кабель” (Київ), інформує 1NEWS з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

Як стало відомо, Warana Capital Pty Ltd придбала 5,6% акцій “Волі”. Також серед нових інвесторів компанії – OL Group Ltd (придбала 8,4%), зареєстрована на Кайманових островах.

У той же час зі складу інвесторів вийшли Eton Park Master Fund Ltd (Кайманові острови) – 5,9%, Elq Investors II Ltd (Лондон) – 8,4%.

Як зазначили в прес-службі компанії, зміна міноритаріїв сталася восени 2018 року.

Ключовим інвестором компанії “Воля” як і раніше є американська інвестиційна компанія Providence Equity Partners – 34,92%.

Також великі пакети зберігаються у інвестиційної групи SigmaBleyzer (США) – 15,3% і Європейського банку реконструкції і розвитку (11,7%).

Warana Capital Pty Ltd – дочірня інвестиційна компанія американської компанії Warana Capital LLC (Нью-Йорк), що базується в Австралії.

Її засновником і генеральним директором є співзасновник міжнародної консалтингової компанії Dakota Capital Тім Іверс. Згідно з даними Private Fund Data, він володіє понад 75% акцій компанії. Статутний капітал Warana Capital LLC – 34,4 млн доларів.

“Воля Кабель” обслуговує близько 2 млн абонентів кабельного ТБ і інтернету в 35 містах України. Провайдер пропонує до 200 програм українських і міжнародних телекомпаній.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close