Україна

Австрія розмістить війська на кордоні з Італією для боротьби з нелегальною міграцією

Австрія розмістить свої війська на кордоні з Італією для боротьби з нелегальною міграцією в країну. Про це повідомляє EUobserver.

«Австрія заявила, що в четвер, 17 серпня 2017 року, а районі італійського Бреннера будуть розгорнуті 70 солдатів, проте без бронетехніки», — йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, з Італії кожен місяць в країну в'їжджають від 700 до 1 тис. мігрантів, багато з них — у вантажних поїздах.

«Важливо не тільки запобігати незаконній міграції, але в першу чергу рятувати людські життя», — заявив глава австрійської поліції Хельмут Томак, нагадавши, що в минулому році 2 мігранта були знайдені мертвими у вантажному поїзді.

Наголошується, що Італія і Греція, як і раніше є основним маршрутом для шукачів притулку та економічних мігрантів, що намагаються потрапити до Євросоюзу. Так, в минулому році в Італію прибули 100 тис. мігрантів в період з січня по серпень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву міністра внутрішніх справ Австрії Вольфанга Соботки, що в Австрії поліція і військові посилюють контроль на східних і південних кордонах у зв'язку із зростанням кількості нелегальних мігрантів.

 

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close