СвітУкраїна

Авіація ДСНС долучилась до гасіння пожеж в Туреччині

Авіація ДержНС України розпочала гасіння лісових пожеж у Турецькій Республіці. Про це повідомляє прес-служба ДержНС, пише 1NEWS, посилаючись на 112ua.

Пожежні літаки Ан-32П здійснили перші два скидання води (16 тонн) на осередки пожежі в гірських районах поблизу м. Анталії ввечері 30 липня, з 19:30 по 20:30.

Посадку повітряні судна ДержНС здійснили в аеропорту “Газіпаша Аланія”. 31 липня літаки продовжать роботу після проведення брифінгу польотних завдань.

У ліквідації стихії беруть участь фахівці, які вже мають досвід роботи в гірських районах і залучалися раніше до ліквідації масштабних пожеж в Чорногорії, в Ізраїлі та Грузії.

Нагадаємо, 30 липня на допомогу турецьким пожежникам Україна скерувала два екіпажі пожежних літаків Ан-32П з групою забезпечення у складі 14 осіб.

Як відомо, 28 липня в Туреччині в провінції Анталія, в районі Манавгат, спалахнула сильна лісова пожежа. Пожежа виникла внаслідок загоряння звалища в районі Єнікей. У Манавгаті деякі будинки пошкоджені, а тварини загинули під час пожежі. 

Незабаром полум’я дісталося туристичних міст Мармарис і Бодрум, у зв’язку із чим почалася евакуація людей з готелів.

У президента Туреччини вже прокоментували ситуацію в країні, заявивши про національне лихо.

Back to top button