Україна

Авіакомпанія Wizz Air вводить послугу автоматичної реєстрації на рейси

Угорський лоукост Wizz Air ввів послугу автоматичної реєстрації на рейс та відправки посадкових талонів, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу компанії.

Її вартість становитиме 1,5 євро з кожного мандрівника.

Пасажири Wizz Air зможуть скористатися новою послугою авіакомпанії Auto check-in. Тобто автоматично зареєструватися на рейс та отримати посадкові талони.

Після бронювання квитків система лоукосту реєструватиме пасажирів, для яких активована послуга. Це відбуватиметься за 50 годин до вильоту. Вартість сервісу – 1,5 євро (приблизно 40 гривень) з кожного мандрівника.

Посадкові картки автоматично будуть надіслані пасажиру після реєстрації.

В авіакомпанії пояснюють, що послуга дозволить пасажирам зекономити час. А також в останні 2 дні перед вильотом не турбуватися про квитки на літак та посадкові місця.

Наразі клієнти Wizz Air можуть обирати місця під час самостійної ручної реєстрації. Вона й надалі залишиться безкоштовною. Реєстрація розпочинається за 30 днів до вильоту на сайті авіакомпанії для тих, хто оплатив вибір місць, за 48 годин – для інших. Закривається реєстрація через інтернет за 3 години до часу вильоту рейсу за розкладом.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close