Україна

Авіакомпанія Wizz Air буде виконувати рейси в Запоріжжя

Компанія Wizz Air може відкрити відразу шість маршрутів із Запоріжжя, передає 1NEWS з посиланням на avianews.

Йдеться про рейси до Відня, Вільнюса, Будапешта, Гданська, Кракова та Вроцлава.

При виборі даних напрямків система видає інформацію, що маршрути підлягають схваленню з боку влади (This route is pending regulatory approval). При виборі комбінації інших напрямків відповідне поле залишається порожнім.

Завдяки подібному аналізу в минулому році стало відомо про майбутнє відкриття Wizz Air рейсів зі Львова до Франкфурта-Хан за кілька тижнів до того, як маршрут офіційно анонсував авіаперевізник.

Wizz Air 22 жовтня проведе прес-конференцію в Києві, на якій лоу-кост оголосить про подальші плани розвитку на українському ринку.

Запоріжжя, в разі його офіційного анонсування, стане п’ятим містом в Україні після Львова, Одеси, Києва і Харкова в маршрутній мережі Wizz Air.

Польоти сюди бюджетник планував почати ще в 2008 році з відкриттям рейсів Київ-Запоріжжя, однак згодом переглянув свої плани.

22 жовтня аеропорт Запоріжжя відкрився о 6 ранку після капітального ремонту аеродрому, який охопив заміну покриттів злітно-посадкової смуги, рульової доріжки і перону.

Пізніше цю інформацію підтвердив і міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

“Наприкінці березня (2020 року — ЕП) ми відкриваємо 6 додаткових рейсів до Європи. Пряме авіасполучення з’єднає наше місто з Будапештом, Віднем, Вільнюсом, Вроцлавом, Гданськом та Краковом. Кожен з рейсів курсуватиме 2 рази на тиждень”, – написав Буряк.

Він додав, що вартість квитків починатиметься від 15 євро.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close