Україна

Авіакомпанія МАУ запустить п’ять нових рейсів з Києва

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” з 1 жовтня запустить 5 нових міжнародних рейсів з Києва, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу авіакомпанії.

“З 1 жовтня, після припинення обмежень для іноземців, МАУ пропонує своїм пасажирам зручні стикування, а також додає нові рейси”, – йдеться у повідомленні.

В МАУ зазначають, що з 1 жовтня запустять авіасполучення між Києвом та такими містами: Брюссель (Бельгія); Дюссельдорф (Німеччина) ;Лондон (Велика Британія); Прага ( Чехія); Баку (Азербайджан).

Крім того, МАУ пропонує стикувальні рейси через Київ з Амстердама, Лондона, Парижа, Брюсселя, Мілана, Дюссельдорфа, Мюнхена, Праги до Дубая, Каїра, Баку, Єревана, Стамбула, Тель-Авіва. Також стикувальні рейси пропонують з Дубая, Каїра, Баку, Єревана через Київ – до Амстердама, Лондона, Парижа, Брюсселя, Мілана, Дюссельдорфа, Мюнхена, Праги, Тель-Авіва, Стамбула.

З Тель-Авіва та Стамбула через Київ можна дістатися рейсами МАУ до Амстердама, Лондона, Парижа, Брюсселя, Мілана, Дюссельдорфа, Мюнхена, Праги, Амстердама, Дубая, Єревана, Баку.

МАУ також пропонує варіанти стикувань через Київ власними або партнерськими рейсами в Україні. Зокрема, з Амстердама, Лондона, Парижа, Брюсселя, Мілана, Дюссельдорфа, Мюнхена, Праги, Тель-Авіва та Стамбула пропонуються рейси через Київ до Харкова, Львова, Херсона, Одеси, Дніпра, з Дубая, Каїра, Баку, Єревана – через Київ до Харкова, Львова, Одеси, Дніпра.

Крім того, в МАУ зауважують, що пасажири, які купуватимуть авіаквитки з 16 вересня включно, зможуть безкоштовно неодноразово змінювати дату вильоту протягом терміну дії авіаквитка.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close