Україна

Авіакомпанія МАУ повернула в Україну 457 пасажирів і призупинила рейси у Китай

До аеропорту “Бориспіль” прибув літак з міста Санья, на борту якого до України прибуло 203 пасажири, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу компанії “Міжнародні авіалінії України” в Facebook.

“Сьогодні МАУ виконала останній рейс за маршрутом Санья – Київ і призупинила повітряне сполучення між Україною і Китаєм. Рейсом PS7878 до столиці прилетіли 203 пасажири. Авіакомпанія і туристичний оператор погодили призупинення рейсів до нормалізації ситуації в регіоні”, – йдеться у повідомленні.

В МАУ зазначили, що авіакомпанія дотримується рекомендацій МОЗ, ВООЗ, Центрів з контролю та профілактики захворювань у США та Федеральної авіаційної адміністрації США щодо вживання заходів для нерозповсюдження коронавірусу.

“Одразу після прибуття рейсу до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» лікар санітарно-карантинного пункту Міністерства охорони здоров’я здійснив обов’язковий огляд пасажирів і екіпажу. На повітряному судні проведене поглиблене прибирання, що включає дезінфекцію салону, кабіни пілотів, туалетних кімнат, всіх ніш і багажних відсіків, контейнерів для багажу. Інвентар, використаний для обслуговування пасажирів, і формений одяг членів екіпажу буде утилізовано”, – йдеться у повідомленні.

Загалом, після спалаху епідемії коронавірусу рейсами МАУ додому повернулися 457 пасажирів.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close