Україна

Аваков заплатив власні понад 800 тисяч гривень за чартерний авіарейс, щоб привезти Марківа в Україну

Необхідність використання чартерного літака була обумовлена складним епідемічним станом в регіоні Ломбардія, загрозою можливого закриття регулярних авіаційних рейсів між Україною та Італією

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), що 5 листопада 2020 року здійснив видатки у сумі 836 244, 50 грн.

За ці кошти орендували приватний літак для доправлення в Україну з Італії нацгвардійця Віталія Марківа, – інформує 1NEWS.

“Міністр повідомив НАЗК письмово у зв’язку з ухваленням рішення КС від 27 жовтня та призупиненням технічної можливості для подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані на сайті НАЗК. Ці кошти були витрачені на оплату послуг з оренди приватного літака Falcon для доправлення в Україну з Італії українського гвардійця Віталія Марківа, якого напередодні повністю виправдав італійський апеляційний суд Мілану, після трьох із половиною років незаконного утримання під вартою. Час у дорозі 2:35. Борт був у користуванні з 10:45 (за міланським часом)”, – розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Він пояснив, що необхідність використання чартерного літака була обумовлена складним епідемічним станом в регіоні Ломбардія, загрозою можливого закриття регулярних авіаційних рейсів між Україною та Італією. Тому Аваков вирішив оплатити чартерний рейс за власні кошти.

Джерело: Українська правда

Схожі записи
Close
Back to top button