Україна

Аваков назвав Фокіна “махровим ідіотом”, якого потрібно відправити на пенсію

Міністр внутрішніх справ вважає, що слова Фокіна останніх тижнів завдають колосальної шкоди країні та викликають гнів українців

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков різко розкритикував останні заяви заступника керівника української делегації на перемовинах у Мінську щодо Донбасу Вітольда Фокіна.

Аваков назвав його “махровим ідіотом” та закликав відправити його на пенсію, – інформує 1NEWS.

29 вересня Вітольд Фокін під час засідання комітету Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування заявив, що не бачив доказів війни Росії проти України.

“Фокін, на війні, якої, як ви кажете, немає, – загинули тисячі наших військових та цивільних. Скажіть це родинам загиблих від російських градів під Савур-Могилою та Іловайськом. Негідник”, – написав пан Аваков у Facebook.

аваков

“Махрового ідіота не можна ховати за старістю. Негайно гнати, щонайменше, знову на пенсію”, – закликав міністр.

Він вважає, що слова Фокіна останніх тижнів завдають колосальної шкоди країні та викликають гнів українців.

“Их там нет”, – це слова Путіна, а не представника України”, – вважає пан Аваков.

“Я не політик. Зробити якесь визначення цього не можу. Бо жодного підтвердження того, що там йде війна між Україною та Росією, поки що не бачив”, – сказав пан Фокін.

Так він відповів на питання, що відбувається зараз на Донбасі й чи це війна з Росією.

При цьому Вітольд Фокін заявив, що на Донбасі проти Збройних сил України воюють бойовики й найманці майже із 30 країн світу. І діють вони за підтримки Росії.

Росію він назвав “контрагентом”.

“Вивчив причини основних розбіжностей з нашим основним контрагентом – з Російською Федерацією, і дійшов такої думки: майже п’ятирічне тупцювання на одному місці стали в основному слідством двох причин”, – вважає пан Фокін.

Перша – мінські домовленості є необов’язкові до виконання, а друга – попередній президент нібито більше дбав про власні інтереси.

Джерело: ВВС Україна

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close