Україна

Арсенія Яценюка будуть висувати в президенти України

Партія "Народний фронт" ухвалить таке рішення на з'їзді 2 лютого

Партійний актив “Народного фронту” однозначно висловився за висування лідера політсили Арсенія Яценюка кандидатом на посаду президента.

 

Про це у Facebook написав голова парламентської фракції “Народний фронт” Максим Бурбак, – повідомляє 1NEWS.

“Бачу нездоровий ажіотаж і море вигадок щодо з‘їзду «Народного фронту», який відбудеться 2 лютого. Внесу ясність. Перше. Партійний актив однозначно висловився за висування Арсенія Яценюка в президенти України. Це стало зрозуміло, коли Арсеній Яценюк зустрічався в грудні з партактивом в регіонах. Партія висловила безумовну довіру лідеру партії. Саме з таким настроєм делегати їдуть і на з‘їзд 2 лютого”, – заявив Бурбак.

Окрім того, він зауважив, що “Народний фронт” є відповідальною політсилою і всі лідери партії відчувають “важливість моменту і свого рішення”.

“Зараз ми усвідомлюємо, що від рішення НФ залежить не лише перебіг, а й результат виборів. Можливо, від нашого рішення залежить, хто стане Президентом України. Саме тому такий інтерес до з‘їзду “Народного фронту”, – написав Бурбак.

Він додав, що незалежно від рішення з’їзду, члени “Народного фронту” зроблять усе, щоб вибори були чесними і демократичними, і “щоб за підсумками виборів Україна стала ще сильнішою”.

Джерело: Facebook

Back to top button