Україна

Араби купили половину контейнерного терміналу в Україні

DP World придбала контрольний пакет акцій і буде здійснювати управління терміналом

Компанія DP World (Дубай, ОАЕ) оголосила про придбання 51% акцій Контейнерного терміналу ТІС (порт “Південний”, Україна).

Про це йдеться повідомляє 1NEWS.

Повідомляється, що всі відповідні умови угоди виконані, офіційні погодження державних установ отримані.

“DP World розширює географію своєї присутності, а Контейнерний термінал ТІС підсилює позиції лідера серед спеціалізованих морських терміналів України. DP World отримає можливість ефективніше використовувати свою глобальну мережу портів, економічних зон, складів і пропонувати оптимізовані логістичні рішення всередині країни”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у компанії з’явиться пряме сполучення між власними терміналами в Констанці, Яримджі та “Південному” з використанням власної фідерної мережі UniFeeder. Це дасть можливість відправляти вантажі ключовими для Східної Європи торговими маршрутам, використовуючи активи DP World в Румунії і Туреччині.

“Відповідно до умов угоди, DP World придбала контрольний пакет акцій і буде здійснювати управління терміналом. Компанія стане ключовим гравцем в регіоні і буде прагнути розширювати частку ринку за рахунок використання лідируючих позицій ТІС-КТ на ринку перевезень залізницею”, – заявили в компанії.

Джерело: Економічна правда

Back to top button