Україна

Арабські Емірати передали Україні 100 тисяч тестів на коронавірус і 200 тисяч медичних масок

Отримані тести та засоби індивідуального захисту передадуть до Центру громадського здоров’я МОЗ України, який і розподілятиме їх по регіонах

У межах домовленостей про медичну допомогу Україна отримала від уряду ОАЕ 100 тисяч наборів для експрес-тестування на COVID-19 IgM/IgG та 200 тисяч захисних масок.

Про це повідомили під час зустрічі заступника керівника Офісу Президента України Юлії Соколовської з дружиною Посла Об’єднаних Арабських Еміратів пані Аль-Каабі, – інформує 1NEWS.

Соколовська подякувала ОАЕ за підтримку в подоланні пандемії COVID-19 в Україні. Вона зазначила, що отримані тести та засоби індивідуального захисту передадуть до Центру громадського здоров’я МОЗ України, який і розподілятиме їх по регіонах, відзначили в Офісі.

Окремо заступник керівника Офісу Президента привітала Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні з нагоди Національного дня ОАЕ, який відзначають сьогодні, 2 грудня.

Нагадаємо, на початку листопада 2020 року уряд Об’єднаних Арабських Еміратів передав Україні майже 240 тисяч експрес-тестів для виявлення коронавірусної хвороби COVID-19.

Джерело: УНН

Back to top button