Україна

Apple відкриває компанію в Україні

Оголошення про старт роботи підрозділу Apple в Україні може відбутися вже цього літа

Компанія Apple зареєструвала товариство з обмеженою відповідальністю в українській юрисдикції.

Відповідний запис з’явився в державному реєстрі юросіб і фізосіб-підприємців, – повідомляє 1NEWS.

false

Датою реєстрації зазначено 15 квітня 2020 року, адресу офісу — IQ Business Center, директор компанії — Роман Гуменюк. При цьому, в самому реєстрі кінцевим бенефіціаром вказана Apple Inc.

За словами одного з джерел, українська компанія дійсно відкривається американською Apple, але офіційного підтвердження поки немає.

За словами джерела на ринку, відкриття юрособи Apple в Україні — однозначно важливо: «Швидше за все, самі займатися дистрибуцією продуктів вони не будуть: це тривалий складний процес. Але можуть авторизувати ще кілька інших постачальників легальної продукції в країну. Плюс — запустити більше локалізованих сервісів. У будь-якому випадку, юридична присутність — важливий знак для ринку».

За даними AIN.UA оголошення про старт роботи підрозділу Apple в Україні може відбутися вже цього літа.

Однак офіційно компанія поки не підтвердила свої плани працювати на українському ринку. Роман Гуменюк підтвердив, що очолює офіційне дочірнє підприємство Apple в Україні. Також він сказав, що на плани щодо запуску бізнесу Apple в Україні вплинув карантин.

“Через обмеження на перельоти та пересування іноземного менеджменту поки складно щось планувати”, – заявив він в коментарі Liga.Tech.

Джерело: AIN

Tags

Останні новини

Back to top button
Close