Україна

Apple може відтермінувати випуск нових iPhone через проблеми з технологіями

Американська корпорація Apple Inc. може відкласти постачання нових iPhone через проблеми з технологією датчиків відбитків пальця, яку компанія намагалася удосконалити. Про це повідомляє MarketWatch, посилаючись на аналітиків.

«Apple Inc. зіткнулася з проблемами, пов'язаними із створенням свого наступного iPhone, що може вплинути на терміни випуску нових iPhone», — йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією аналітиків, Apple або відкладе поставки, що може вплинути на фінансові результати четвертого кварталу 2017 року, або поставлять телефони без датчика відбитків пальців, що може вплинути на продажі.

Очікується, що у вересні Apple запустить нову лінійку iPhone з трьома новими телефонами, включаючи нову суперпремиумную модель (з OLED-дисплеєм і підвищеною чутливістю).

Одна з нових моделей в сегменті «суперпреміум», ймовірно, повинна була коштувати не менше 1 тис. доларів. Чекаючи цього, аналітики Apple підвищували рейтинги акцій компанії і оцінки їхньої вартості.

Якщо Apple не виправить недоліки в технології до серпня, то компанії ймовірно, доведеться відмовитися від технології відбитків пальців на користь розпізнавання обличчя, що має свої недоліки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що новий флагман iPhone 8 отримає в якості опції «дзеркальний» дизайн — задня кришка гаджета буде хромованою. Повідомляється, що в частині характеристик іРһоnе буде оснащений OLED-екраном з діагоналлю 5,8 дюймів, новим потужним процесором і безрамковим дизайном.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close