Україна

Антикорупційний суд арештував частину нафтопродуктопроводу, який пов’язують із Медведчуком

За клопотанням прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора та детективів Національного антикорупційного бюро Вищим антикорупційним судом накладено арешт на частину магістрального нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок». Про це 1News повідомила прес-служба Офісу Генпрокурора.

Відповідно до ухвали суду заборонено розпорядження, відчуження та користування об’єктами та лінійними ділянками, які розташовані на території Житомирської, Рівненської, Львівської, Закарпатської областей та які безпосередньо задіяні у забезпеченні виробничої діяльності згаданого нафтопродуктопроводу.

Вказане майно передається в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

До визначення управителя цим майном із боку АРМА воно перебуватиме на відповідальному зберіганні АТ «Уктранснафта».

Арешт на вказане майно накладено в межах розслідування кримінального провадження щодо незаконного виведення із державної власності частини нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок».

Нагадаємо, що 11 лютого 2021 року за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Офісу Генерального прокурора детективами НАБУ спільно зі слідчими Головного слідчого управління СБУ повідомлено про підозру колишньому заступнику директора ДП «Український державний науково-дослідний і проектний інститут азотної промисловості і продуктів органічного синтезу».

Досудове розслідування триває. Вживаються заходи, спрямовані на встановлення інших осіб, які можуть бути причетними до вчинення злочину.

ЗМІ пов’язують нафтопровід з Віктором Медведчуком, який потрапив під санкції Ради національної безпеки та оборони. В «Опозиційній платформі – За життя», до якої входить Медведчук, зв’язок із нафтопроводом заперечують.

Останні новини

Back to top button