Україна

Антикорупційна прокуратура завела справу на колишнього прем`єр-міністра Гончарука

Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом недбалості посадових осіб Кабінету міністрів України під час здійснення заходів, спрямованих на протидію коронавірусу, повідомляж 1News з посиланням на прес-службу САП,

«Заступником Генерального прокурора – керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким зареєстровано кримінальне провадження за фактом можливої службової недбалості посадових осіб Кабінету Міністрів України», – говориться у повідомленні.

Так, відповідно до оприлюдненої інформації 31 січня 2020 року та 8 лютого 2020 року секретарем Ради Національної безпеки та оборони України на адресу Прем’єр-міністра України скеровано листи про нагальну необхідність обмеження експорту та реекспорту продукції, що прямо чи опосередковано може бути використана при реалізації протиепідемічних, профілактичних та лікувальних заходів на території України з метою недопущення поширення випадків захворювання на коронавірус Covid-19.

Однак, Кабінетом міністрів України тоді фактично проігноровано вищевказані заходи, що так і не були вжиті.

23 березня 2020 року відомості про можливе вчинення кримінального правопорушення внесено до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.367 КК України.

Відповідно до ст. 214 КПК України досудове розслідування доручено слідчим центрального апарату Державного бюро розслідувань.

Додамо, що мова йде про лист сектетаря РНБО Олексія Данілова на ім`я вже колишнього прем`єр-міністра Олексія Гончарука.

Сам Гончарук поки не прокоментував інформацію САП.

Останні новини

Back to top button