Україна

Андрій Богдан похвалився, що перевів всю зарплату на благодійність

Колишній глава Офісу Президента Андрій Богдан повідомив, що всю свою заробітну плату на посаді перерахував у благодійні фонди. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, прикріпивши відповідні документи.

Згідно з оприлюдненими виписками, заробітна плата Богдана на посаді глави Офісу Президента з серпня 2019 року по січень 2020-го склала 203 тисячі гривень. З них він отримав 0 гривень.

У своїй заяві за ім’я керівника Державного управління справами від 24 лютого 2020 року Андрій Богдан попросив перерахувати зазначені кошти на рахунки благодійних фондів «Таблеточки» та «Благомай».

«За час роботи жодного хабаря не брав і вигоди не шукав. Чесно працював за рахунок грошей, які заробив на адвокатській ниві. Зарплату свою не взяв ні копійки, а всі нараховані гроші перерахував на благодійність», – пише Богдан.

Він додав, що команда Володимира Зеленського «прийшла в політику в тяжкі часи». «Спочатку в нашу перемогу не вірили. Потім з нами боролися, а далі ми перемогли. Перемогли, щоб якісно змінити країну. Ми перезавантажили парламент, хоча критики казали, що це неможливо. Ми привели в політику нових людей. Прийняли стратегічні законопроекти, які десятиліттями навмисно гальмувалися нашими «папереднікамі». Перезавантажили ЦВК та дали старт реформі органів прокуратури. Ми провели перезапуск практично всієї політичної системи. Ми зробили це завдяки довірі українського народу, рішучості президента Зеленського і безкомпромісності його команди. Я щиро вдячний всім, хто був поруч. З іншою командою ми не змогли б це зробити», – пише Богдан.

В кінці свого повідомлення він побажав всім позитиву і «до скорих встреч».

Нагадаємо, 11 лютого Президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посали глави Офісу Президента та призначив на його місце Андрія Єрмака.

17 лютого на своїй сторінці у Facebook Богдан опублікував світлини з Сейшельських островів, написавши «розумію, Вам не легко, денег нет, но Вы держитесь»

Back to top button