Україна

Ан-70 позбудеться російських деталей

Військово-транспортний літак Ан-70 виробництва ДП «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборонпром», буде модернізований, отримає нову авіоніку та позбудеться російських деталей, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Про відповідну готовність узяти участь у модернізації літака під час провідної міжнародної виставки Dubai Airshow-2017 заявили компанії з Королівства Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів і  Туреччини. «Завдяки цій модернізації планується розширити унікальні характеристики літака, в першу чергу, завдяки передовим цифровим системам», — зазначили у держконцерні.

Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов заявив, що успішна реалізація міжнародної програми літака Ан-132 дала старт нових спільних проектів української авіаційної промисловості з іноземними компаніями.

«Нашим завданням було позбавити українську промисловість залежності від російських комплектуючих і ми його виконали — налагодили співпрацю з прогресивним світом та забезпечили українські літаки найкращими системами міжнародного стандарту», — акцентував керівник «Укроборонпрому».

Він також наголосив, що за результатами переговорів з партнерами, вже готуються відповідні домовленості для закріплення результатів зустрічей.

Теги

Схожі статті

Загрузка...

1 thought on “Ан-70 позбудеться російських деталей”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close