Україна

АМКУ підозрює у змові дві мережі АЗС

Антимонопольний комітет України розслідує можливу змову між мережами АЗС під брендами ОККО і WOG, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

“У ході проведення Антимонопольним комітетом дослідження цінової ситуації на ринках світлих нафтопродуктів, зокрема щодо стрімкого зростання роздрібних цін, яке мало місце останнім часом, були виявлені факти одномоментного, однонаправленого встановлення і підтримання роздрібних цін на бензини та дизельне паливо на однаковому рівні мережами АЗС, що працюють під брендами ОККО та WOG”, – повідомляє АМКУ.

Так, протягом 2017 року Комітетом було зафіксовано більше 10 таких випадків, що може бути обумовлене не тільки об’єктивними факторами, а й наслідком вчинення відповідними учасниками ринку антиконкурентних узгоджених дій.

“У зв’язку з цим 21 грудня 2017 року Комітетом розпочато розгляд справи за ознаками вчинення ТОВ «ОККО Рітейл» та ТОВ «ВОГ Ритейл» порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом вчинення схожих дій на ринках роздрібної торгівлі високооктановими бензинами та дизельним паливом”, – пояснили в АМКУ.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close