Україна

Аміачна селітра в Миколаївському порту: небезпечний товар зберігали, але вивезли минулого року

Адміністрація Миколаївського морського порту заявляє, що на території порту вже не зберігається аміачна селітра, про що написала низка ЗМІ, повідомляє 1News з посиланням на прес-службу відомства.

«Після трагічного вибуху в Бейруті в засобах масової інформації з’явилось припущення, що на території Миколаївського морського порту зберігається аміачна селітра, яка була завезена в 2018 році. Адміністрація Миколаївського морського порту офіційно спростовує цю інформацію, тому що вона не відповідає дійсності», – говориться у повідомленні.

В порту визнають, що дійсно, у вересні 2018 року судно «ТУЗЛА» прибуло в Миколаївський морський порт з вантажем селітри аміачної в біг-бегах вагою по 500 кг.

Вивантаження судна здійснювалось на причалі № 12 в період з 19 по 21 вересня 2018 року силами приватної стивідорної компанії.

Відповідно до генерального акту від 21.09.2018 всього з судна вивантажено 6422 біг-бега селітри аміачної загальною вагою брутто 3217,422 мт.

В порту зауважують, що вивезення вищезазначеної вантажної партії селітри аміачної з території Миколаївського морського порту було завершено на початку 2019 року.

«На теперішній час залишки вантажу селітри аміачної, що була вивантажена з т/х «ТУЗЛА», в порту відсутні», – говориться у повідомленні.

Нагадаємо, в столиці Лівану Бейруті 4 серпня в результаті потужних вибухів загинули більше 100 осіб, ще близько 5 тис. отримали пошкодження. Крім того, рятувальники розшукують ще понад сто осіб, які пропали безвісти.

Причиною вибуху попередньо стала аміачна селітра, яка зберігалась у порту Бейрута без дотримання вимог безпеки. Повідомляється, що саме вона здетонувала через зварювальні роботи, які проводились у порту.

Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close