Україна

Американські ЗМІ закликають владу США надати військову допомогу Україні

У друкованому номері американського видання The Washington Post від 23 жовтня з’явився матеріал, який заохочує надання військово-технічної допомоги для України. Про це повідомляє прес-центр посольства України у США на своїй сторінці у Facebook, інформує 1NEWS.

У відомстві розповіли, що розмістили у номері видання матеріал з заголовком «Standing Up With Ukraine Today Will Invest In Security Tomorrow» («Підтримка України сьогодні – це вклад у безпеку завтра»).

У статті йдеться про співпрацю двох країн у секторі безпеки і оборони, досягнення ЗСУ та важливість подальшої американської військово-технічної допомоги для країни в боротьбі з агресією Росії.

У статті вказується, що «Україна готова до наступного кроку», що є важливим сигналом від країни, яка понад три роки тримає опір, захищаючи Євроатлантичний регіон від військ Кремля.

«Крім друкованої версії, тиражем в майже 546 тис. екземплярів, матеріал Посольства було розіслано 775 тис. електронних підписників «The Washington Post», серед яких представники Адміністрації США, Конгресу, аналітичних центрів та ЗМІ», — розповіли у посольстві.

 

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...

Вас може зацікавити

Close
Close