Україна

Активісти звинувачують Гройсмана у підіграванні Коломойському: ціни на пальне можуть збільшитися на 40%

Під стінами Кабінету міністрів України на вулиці Грушевського відбувається акція протесту проти можливого зростання цін на бензин і дизельне пальне. Акція організована рухом «АвтоЄвроСила».

Активісти почали збиратися під будинком уряду близько 7 ранку, станом на 8:30 зібралося понад 300 автомобілів.

Як зазначають організатори, причиною акції є намір Кабінету міністрів розглянути на засідання 18 квітня звернення «Укртатнафти» (контролюється бізнесменом Ігорем Коломойським), відповідно до якого з 1 травня 2018 року пропонується встановити квоту на імпорт нафтопродуктів, що призведе до подорожчання бензину і дизпалива в Україні.

«Ціни на бензин та дизпаливо можуть піднятися на 30-40%. У подальшому це потягне новий ріст цін на всі товари і послуги та як наслідок інфляцію і падіння курсу гривні. Тому Всеукраїнський рух «АвтоЄвроСила» 18 квітня вирішив провести Всеукраїнську акцію протесту через можливе різке здорожчання цін на паливо», – зазначається на офіційній сторінці руху у Facebook.

Також організатори зауважують, що уряд нібито домовився з Енергетичною митницею про підвищення мита на імпортне пальне і уже дав вказівку призупинити розмитнення пального, аби найближчим часом застосувати збільшені ставки мита.

«Уже відомо, що Міжвідомча комісія не буде чекати на завершення спецрозслідування. Закон дозволяє їм запровадити спеціальне мито на термін у 200 днів. Це детально прописано у статті 11 Закону «Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну». Це рішення Комісії ми побачимо уже найближчим часом», – додає «АвтоЄвроСила».

Активісти 18  квітня передали свої вимоги до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, в яких вимагають не приймати відповідне рішення, «яке вигідне тільки Ігорю Коломойському».

На плакатах, які під будівлю Кабміну принести мітингувальники, видно такі написи: «Кабмин Гройсмана и олигарх Коломойский хотят повысить цены на топливо на 40%», «Я просто в ауті, Бєня, чим більше крадемо, тим більше вони платять», «Припинимо аферу Кабміну Гройсмана та олігарха Коломойського».

Tags

Останні новини

Back to top button
Close