Україна

Air France та МАУ будуть виконувати рейси з Києва до Парижа п’ять разів на тиждень

Авіакомпанії МАУ та Air France здійснюватимуть рейси Київ-Париж-Київ упродовж липня та серпня 2020 року один раз на добу п’ять днів на тиждень, щовівторка, щосереди, щоп‘ятниці, щосуботи та щонеділі, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Про це на своїй сторінці у Twitter написало пососльство Франції в Україні

«Посольство Франції повідомляє, що: рейси Київ – Париж – Київ виконуватимуть МАУ в середу та неділю протягом липня та серпня. Виліт з Києва о 9:55, приліт до Парижа о 12:20, виліт з Парижа о 14:00, приліт до Києва о 18:05 (відповідно)», – йдеться у дописі.

Рейси Париж-Київ-Париж заплановані авіакомпанією Air France у вівторок і п’ятницю з 13 липня та у вівторок, п’ятницю та суботу, починаючи з 23 серпня, додали у посольстві. При цьому виліт з Парижа планується о 7:25, а прибуття до Києва о 10:35, відповідно виліт з Києва об 11:50, а прибуття до Парижа о 15:10.

Французькі дипломати інформуються усі категорії мандрівників з третіх країн (не громадян Франції або країн ЄС), що для поїздок до столиці Франції вони повинні мати спеціальну довідку, яка пояснюватиме мету та доцільність мандрівки, а також письмове зобов’язання. Форму документу охочі можуть завантажити з сайту посольства французькою або англійською мовами.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close