Україна

Ахметов вирішив боротися проти Медведчука і ОПЗЖ на медіа-ринку, – експерт

Ринат Ахметов продовжує завдавати ударів по «Опозиційною платформі – За життя» та Віктору Медведчуку. Злість олігарха зрозуміла: він програє в політиці, у впливі, в медіа – у всіх сферах, де інтереси Ахметова і Медведчука перетинаються. Про це в своєму блозі заявив меду-експерт Єгор Гринєв.

На думку Гринєва, два головних політичних вкладення Ахметова зазнали повного фіаско: «Рейтинг «Оппоблоку» – на нулі, як і рейтинг повністю залежної від олігарха «Радикальної партії Ляшка». Не допоміг їм і повний супровід каналу «Україна». У той час, як рейтинг ОПЗЖ різко виріс, в тому числі і завдяки медіа підтримці трьох телеканалів: «112», «ЗІК» ​​і «Ньюсван».

Ахметов висновки зробив і запустив свою інформаційну платформу: «Україна 24» і вів переговори про купівлю телеканалу «Наш». В результаті на канал «Наш» зайшов партнер і соратник Ахметова – Вадим Новінський, який повністю фінансує цей канал. Ахметов вирішив послабити канали Медведчука зайшовши на їхнє поле – інформаційне мовлення. Але для успіху потрібна студія і впізнавані обличчя. Провідних переманили з каналів Медведчука: Василь Голованов, Наташа Влащенко і низка інших, змінили місце роботи, але не формат мовлення. Практично всі проекти «Україна 24» дублюють подібні проекти каналів «112» і ко.

Студію для «України 24» взяли у фактично підконтрольного каналу «Наш», де знімається шоу Голованова, що безпосередньо говорить про те, що у Ахметова тепер два підконтрольних інформаційних мовника.

З останніх новин, це перехід зі «112 Україна» на канал Ахметова-Новинського «Наш» дуету Анни Степанець та Володимира Полуєва.

Крім того, як пише експерт, Ахметов платить Нацкорпусу за пікети під каналами Медведчука, мабуть, вважаючи, що це налякає журналістів і передасть потрібний сигнал власникам.

«Таким чином, Ахметов продовжує політику «скупки» відомих медіа-осіб для «накачування» своїх каналів. Однак, здається, що після провалу на місцевих виборах, фінансування цих каналів зріже якщо не повністю, то значно. І, можливо, провідним доведеться проситься назад. Адже проект Медведчука будується не від виборів до виборів – а надовго. На відміну від Ахметова, завдання якого – миттєвий інтерес», – зазначив експерт.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close