Україна

Аеропорти “Бориспіль” та “Львів” перевіряє Рахункова палата

Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів державного бюджету та управління державним майном в аеропортах «Бориспіль» та «Львів», інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Рахункової палати.

“Відповідний аудит у сфері авіаційного транспорту та використання повітряного простору вже розпочався у Міністерстві інфраструктури України, Державній авіаційній службі України та у державних підприємствах “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” (м. Бориспіль, Київська обл.) та “Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького” (м. Львів). Відповідальна за проведення аудиту член Рахункової палати Ірина Іванова”, – йдеться у повідомленні.

Аудитори Рахункової палати, зокрема, оцінять, наскільки розпорядники та одержувачі бюджетних коштів результативно, законно, економно та продуктивно їх використовують, та чи ефективне управління майном державних підприємств.

За результатами перевірки підприємствам нададуть рекомендації щодо ефективності виконання повноважень у сфері авіаційного транспорту.

Зазначається, що відкриття контрольного заходу у державному підприємстві “Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького” відбулося за участі начальника територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Володимира Піхоцького.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close