Головна / УКРАЇНА / Аеропорт «Гостомель» може стати базою для лоукостерів

Аеропорт «Гостомель» може стати базою для лоукостерів

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував перетворити аеропорт «Гостомель на базовий аеропорт для лоукостів – в тому числі ірландського лоукост-перевізника «Ryanair»,  передає 1News з посиланням на Урядовий портал.

Про це сказав Гройсман в ході спеціальної наради з питань розвитку авіасполучення та ведення переговорного процесу з лоукост-перевізниками.

«Залучення в Україну нових авіаперевізників, передусім лоукостів, передбачає інтенсивний розвиток вітчизняних аеропортів – як міжнародних, так і регіональних, можливості яких використовуються нераціонально», — зазначив Прем’єр.

В.Гройсман висловив ідею розвитку аеропорту «Гостомель», який сьогодні виконує функцію бази для літаків ГП «Антонов» та авіакомпанії «Авіалінії Антонова», і перетворення його на базовий аеропорт для лоукостів – в тому числі ірландського лоукост-перевізника «Ryanair». Прем’єр запропонував розробити проектну документацію розвитку аеропорту «Гостомель» із визначенням вартості всіх необхідних робіт.

За підсумками наради, його учасники вирішили продовжити політику активного залучення лоукостів в Україну – і не однієї компанії, а декількох, опрацювати в якості тимчасового рішення надання умов для лоукостів в аеропортах «Бориспіль» або «Київ» (Жуляни) строком на один рік, а за цей час перетворити аеропорт «Гостомель» в аеропорт для лоукост-перевізників. Окрім того, умовою залучення лоукостів має стати входження перевізників в регіональні аеропорти України.

Таокж В.Гройсман підтвердив необхідність відновлення та завершення переговорів з «Ryanair» і доручив Міністерству інфраструктури України проінформувати інші авіакомпанії про умови залучення перевізників в Україну.

 

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде висвітленОбов'язкові для заповнення поля відмічені *

*

девятнадцать − пять =

x

Перевірити також

Понад 200 українських туристів другий день не можуть вилетіти з Греції до Києва

Понад 200 пасажирів літака другий день перебувають у грецькому місті Іракліон, звідки ...

Омелян розповів — як будуть розвивати столичні аеропорти

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів про перспективи розвитку двох столичних аеропортів, ...

7878800

Аэропорт «Гостомель» будет принимать пассажирские самолеты компаний-лоукостеров

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман предлагает разработать проектную документацию для развития аэропорта в ...