Україна

Аеропорт «Бориспіль» оштрафовано за монополізм

Міжнародний аеропорт Бориспіль сплатив штраф у розмірі 12,7 млн грн за зловживання монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропортів. Про це написав голова АМКУ Юрій Терентьєв на своїй Facebook-сторінці, інформує 1NEWS.

“Більше року тривав судовий процес. Сьогодні прийшов лист від Борисполя про виконання рішення та сплати штрафу”, – написав він.

За словами Тереньева, комітет наклав на аеропорт Бориспіль штраф за встановлення завищеної плати суб’єктам, які надають послуги наземного обслуговування авіакомпаніям.

22 січня 2017 року АМКУ оштрафував Бориспіль за зловживання монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропорту.

Аеропорт, в свою чергу, тоді ж повідомив, що ініціює розгляд спірних питань про доцільність нарахування та розміру накладеного комітетом штрафу в порядку господарського судочинства.

На початку цього року суд відхилив апеляцію Борисполя на рішення АМКУ про цей штраф.

30 травня 2018 року Верховний Суд України у складі колегії Касаційного господарського суду визнав правомірність рішення АМКУ від 24 січня 2017 року у справі проти міжнародного аеропорту Бориспіль.

Нагадаємо, в аеропорту “Бориспіль” поруч з лівим крилом посадкової галереї терміналу D почали будувати посадочні платформи для поїздів з Києва.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close