Україна

Адвокати Януковича у суді не поставили Порошенку жодного запитання по суті справи

Адвокати екс-президента України Віктора Януковича не ставили президентові України Петру Порошенку запитань по суті під час допиту як свідка і самі зірвали можливість поставити йому свої запитання, вважає прокурор у справі про держзраду В.Януковича Руслан Кравченко, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Вони не поставили жодних запитань по суті й вони не мають ніяких підтверджень, які спростовували б докази сторони обвинувачення. Вони просто побоялися ставити запитання цьому свідку, зірвали самі процес і порядок поставлення запитань”, – сказав він журналістам після завершення допиту П.Порошенка в Оболонському суді в середу.

Р.Кравченко зазначив, що П.Порошенка викликали до суду як свідка подій у Криму в зв’язку з його поїздкою на півострів 28 лютого 2014 року, і йому слід було ставити запитання про відповідні обставини.

“Як ми всі бачили на відео, депутат на той час Верховної Ради (П.Порошенко – ІФ) поїхав, не побоявшись, виконувати свої конституційні обов’язки, без зброї, без охорони, обстоювати інтереси України”, – зазначив прокурор.

У свою чергу прокурор Максим Крим наголосив, що сторона обвинувачення в цьому процесі не перебуває у “змові” ні з судом, ні з Адміністрацією президента.

Нагадаємо, у суді про дерзраду Януковича стало відомо – що у лютому 2014 року керівники Міноборони, СБУ та ГПУ намагалися переконати головнокомандувача ЗСУ Володимира Заману направити армію на придушення протестів Євромайдану,

 

 

 

 

Back to top button