Україна

Адвокат Януковича летить в Росію до свого підзахисного

Державний захисник екс-президента Максим Герасько відправляється в Росію для зустрічі зі своїм підзахисним, інформує 1News з посиланням на Сегодня.

Суд переніс засідання у справі про держзраду Януковича на 11 жовтня через поїздку адвоката в РФ для зустрічі з екс-президентом.

Оболонський районний суд Києва переніс засідання у справі за обвинуваченням колишнього президента України Віктора Януковича в державній зраді на 11 жовтня у зв’язку з поїздкою державного захисника екс-президента Максима Герасько в Російську Федерацію для зустрічі зі своїм підзахисним.

Відповідне рішення суд прийняв на засіданні в четвер.

Адвокат надав суду копії електронних квитків в Москву через Мінськ, повідомила прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

Як повідомлялося, сторона обвинувачення оголосила обвинувальний вирок екс-президенту України Віктору Януковичу у справі про державну зраду.

Так, згідно з обвинувальним актом, екс-гаранту закидають пособництво в анексії Росією Криму та військової агресії проти України.

Як говориться в тексті звинувачення, після втечі в лютому 2014 року в Росію, Янукович вступив у змову з владою Росії для отримання преференцій і подальшого проживання на території Росії.

Також вказується, що Росія використовувала Януковича, як вона вважає все ще «чинного президента», для «законності» присутності військ РФ в Україні, з чим і звернувся екс-гарант з листом до президента Росії Володимира Путіна 1 березня того ж року.

Український дипломат прояснив ситуацію зі зверненням Януковича до Путіна.

Крім того, Янукович підтримав звернення Сергія Аксьонова про «надання допомоги кримчанам» до Володимира Путіна.

«Умисного вчинення діями Янукович надав іноземній державі допомогу проти своєї держави, а також сприяв веденню агресивної війни», – сказав прокурор.

Загальні збитки, які Україна отримала від дій екс-президента, на думку прокурорів, склали 1 трильйон 800 мільярдів 352 мільйони гривень.

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close