Україна

700 каталонських мерів вийшли на мітинг проти заборони референдуму

Більше 700 мерів вийшли до будівлі уряду Каталонії під гаслами «ми будемо голосувати» і «незалежність». Мери міст регіону заявили про свій намір організувати референдум про незалежність від Іспанії. Про це повідомляє УНН з посиланням на AFP.

Раніше Мадрид заборонив регіону влаштовувати голосування.

На акцію протесту вийшли понад 700 з 948 глав місцевого самоврядування регіону. Присутні розмахували мерськими жезлами і співали гімн Каталонії. Так мери хотіли продемонструвати свою рішучість провести референдум, незважаючи на загрозу судового переслідування. Також на вулиці вийшли мешканці Барселони з прапорами Каталонії, щоб висловити підтримку мерам.

Як повідомляв раніше УНН, попри різку критику з боку Мадрида влада Каталонії дала старт кампанії задля проведення референдуму щодо незалежності від Іспанії.

Нагадаємо, Конституційний суд Іспанії призупинив дію другого закону, ухваленого парламентом Каталонії 6 вересня, у якому були окреслені правові рамки для проголошення незалежності регіону. 8 вересня КС Іспанії призупинив дію першого закону, який передбачає проведення 1 жовтня референдуму про незалежність Каталонії.

 

More than 700 Catalan mayors who face arrest over their support of an independence referendum say "we will vote" https://t.co/TZtQS1PW55 pic.twitter.com/x55huyrKsQ

— AFP news agency (@AFP) 16 сентября 2017 г.
Джерело:

УНН

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close