Україна

7 січня у Софії Київській відбудеться Різдвяне богуслужіння, на якому покажуть Томос

У спільній молитві запланована участь Президента України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України, членів Кабінету міністрів України, української інтелігенції, капеланів та волонтерів

На свято Різдва Христового в давній святині українського народу – святій Софії Київській – Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершить Божественну літургію свт. Василія Великого. Його Блаженству співслужитиме єпископат і духовенство об’єднаної Церкви.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що богослужіння розпочнеться 7 січня 2019 року о 10-ій годині ранку.

У спільній молитві запланована участь Президента України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України, членів Кабінету міністрів України, української інтелігенції, капеланів та волонтерів.

Під час богослужіння вхід до собору Святої Софії та на його територію буде обмежений. Віряни матимуть змогу взяти участь у молитві та спостерігати за богослужінням з великого екрану на Софійській площі.

Після літургії, за даними ПЦУ, Томос буде перенесено для загального огляду в трапезний храм Софії Київської (Мала Софія), де кожний бажаючий зможе його побачити в будь-який день з 8-ої години ранку до 18-ої години вечора.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close