Україна

52 кандидати, які раніше не працювали в прокуратурі, беруть участь у другому доборі на посади в Офісі Генпрокурора

26 жовтня 2020 року для 52 кандидатів з-поза системи прокуратури, які взяли участь у другому доборі на посади прокурорів в Офісі Генпрокурора, розпочався другий етап стажування. Генеральний прокурор Ірина Венедіктова привітала їх з успішним проходженням теоретичної та початком практичної підготовки, повідомила 1News прес-служба ОГП.

«491 особа подала заяву на участь у доборі, допустили до конкурсу 468 і зараз на стажування вже в Офісі Генерального прокурора прийшло 52 особи, тобто 11%. Перед нами стоїть багато завдань і навантаження на прокурорів дуже високе. Нам потрібні прокурори, для яких робота – це служіння, прокурори, які будуть задоволені своєю професією, прокурори, які розуміють, навіщо вони прийшли, які хочуть довго, багато, плідно працювати. Тому бажаю вам натхнення, гарного стажування і вже швидше приходьте на роботу», – зазначила Ірина Венедіктова.

Зазначається, що серед відібраних кандидатів, зокрема, адвокати, державні службовці, співробітники органів поліції, слідчі ДБР, колишні працівники науково-викладацького складу Національної академії прокуратури України та юрисконсульти.

Вони пройшли три етапи добору: тестування на знання законодавства, тестування на загальні здібності та навички, а також співбесіду з виконанням практичного завдання. За їх результатами 52 кандидати були допущені до першого етапу стажування – теоретичної підготовки на базі Тренінгового центру прокурорів України. Нині стартував другий – стажування безпосередньо в структурних підрозділах Офісу Генерального прокурора.

«Усі кандидати, які отримають висновок про успішне проходження стажування, будуть призначені на обрані згідно з рейтингом вакантні посади прокурорів», – говориться у повідомленні.

Back to top button