Україна

Нардеп Лозовой не вказав у декларації власні гектари землі біля Києва

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовой забув вказати у щорічній декларації гектари землі під Києвом, інформує 1NEWS з посиланням на Слово і Діло.

Як вдалося з’ясувати «Слову і Ділу», в Єдиному реєстрі нерухомого майна на людину з ім’ям Лозовой Андрій Сергійович зареєстровані дві великих земельних ділянки під Києвом.

Обидві вони були придбані під час АТО – один в 2015 році, а другий – у вересні 2017 року. Обидві ділянки оформляв один і той же нотаріус (державний реєстратор) – Вашека Сергій Володимирович із Миронівського районного нотаріального округу Київської області. Площа першої ділянки складає 2,6 га, а другого – 2,4 га.

Декларацію за 2016 рік Лозовій подав у березні цього року, а, значить, мав туди внести, щонайменше, зареєстровану в 2015 році землю.

Втім, існує певна ймовірність того, що гектарами під Києвом володіє не сам радикал, а його повний тезка – теж Лозовой Андрій Сергійович, який живе в столиці.

Цікаво також, що квартира з площею 39 квадратних метрів, яку Лозовій вказав в декларації за 2016 рік, згідно з даними Єдиного реєстру нерухомого майна, на нього не зареєстрована.

У декларації за 2015 рік Андрій Лозовой зазначив колекцію вин і картин, колекцію з 72 ікон, колекцію холодної зброї 19-20 століття з 32 одиниць, а також хрест-енколпіон зі Святими мощами 13 століття.

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close