Україна

Захист Насірова заявив відвід судді

Солом’янський райсуд Києва оголосив перерву на невизначений термін у розгляді клопотання НАБУ, підтримане прокурорами САП, про встановлення строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування тимчасово відстороненому голові ДФС Роману Нсірову, через заявлений відвід слідчому судді, інформує 1News з посиланням на УНН.

«Заявляю вам (слідчому судді – ред.) відвід», — сказав адвокат Олексапндр Лисак.

Він зазначив, що на думку адвокатів, у слідчого судді сформована вже позиція по справі Р.Насірова так, як він не вперше розглядає клопотання НАБУ і САП у цій справі.

Варто зазначити, що під час зсідання захист заявив відвід прокурорам Спеціалізованої антикорупційної прокуратури через те, що на думку адвокатів вони втручалися в конфіденційне спілкування захисників з Р.Насіровим. Зокрема за словами сторони захисту, працівники НАБУ документували фіксували і використали як доказ конфіденційне спілкування адвокатів і підозрюваного.

Крім того Р.Насіров зазначив, що детективи НАБУ незаконно проводили негласні слідчі дії, зокрема, відслідковували його пересування містом.

«Що стосується фіксації ознайомлення адвокатів з матеріалами кримінального провадження, КПК дає право фіксувати будь яку процесуальну дію», — сказав прокурор А.Перов, додавши, що адвокати бачили камеру, яка була встановлена у відкритому місці.

На думку слідчого судді підстав для відводу представників обвинувачення немає.

«Суд ухвалив, відмовити у задоволенні заяви адвокатів… про відвід прокурорам Симківу та Перову», — заявив слідчий суддя.

Варто зазначити, що Р.Насіров і його адвокати вже два місяці знайомляться з матеріалами справи.

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close