Україна

24 українські IT-компанії підозрюються у відмиванні 350 млн доларів — ГПУ

Придніпровський районний суд міста Черкаси частково задовольнив клопотання слідчого Генеральної прокуратури та заарештував майно 24 українських IT-компаній, інформує 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

Про це свідчить рішення суду від 6 жовтня 2017 року. Згідно з матеріалами справи, Генпрокуратура підозрює зазначені компанії в отриманні незаконного доходу і відмиванні коштів в сумі близько 350 млн доларів, отриманих від імпорту електронних товарів і послуг.

За інформацією слідства, компанії отримували прибуток за електронні ігри та іншу аудіовізуальну продукцію після чого виводили гроші за кордон через мережу фіктивних і проміжних підприємств.

Також обвинувачені завищували обсяги одержуваного прибутку в звітності, щоб легалізувати і вивести за кордон так звані «брудні гроші».

Крім того, прокуратура звинувачує підозрюваних у легалізації коштів, отриманих від надання громадянам доступу до ігор у віртуальному казино «Парі-Матч» в спеціально обладнаних закладах, через термінали поповнення рахунків, а також через інтернет-сайти (як відомо, гральний бізнес заборонений в Україні-ред.).

Але і це ще не все, фігуранти справи перенаправляли отриманий прибуток на територію Росії, використовуючи при цьому заборонені Національним банком України платіжні системи. зокрема, гроші переправлялися через такі системи, як Interkassa, Wallet one/Єдиний гаманець, Paymega, Webmoney, Яндекс.Гроші і QIWI Wallet.
 

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close