Україна

20 загиблих: на Одещині оголошено жалобу

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
20 загиблих: на Одещині оголошено жалобу

Днем жалоби оголошено суботу, 2 липня. Відповідне розпорядження підписав начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко підписав розпорядження “Про оголошення дня жалоби на Одещині”. Днем жалоби оголошено суботу, 2 липня. Про це повідомляється на офіційному сайті Одеси.

“У зв’язку з трагедією, яка сталася через нічний ракетний удар літаками стратегічної авіації в Білгород-Дністровському районі Одеської області та призвела до загибелі людей, 2 липня 2022 року оголошено в області днем ​​жалоби за загиблими”, – повідомляють на сайті міста.

За розпорядженням голови ОВА, у день жалоби на всій території Одеської області буде приспущено Державний прапор України на будинках та будівлях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій. Мешканцям області рекомендовано утриматись від проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань.

Повідомляється, що станом на 13:30 1 липня загинули 20 осіб (16 осіб – житловий будинок та 4 особи – база відпочинку, з них 1 дитина), постраждали 38 осіб (37 осіб – житловий будинок, з них 6 дітей та 1 особа – база відпочинку). Госпіталізовано до лікарні 38 людей. Врятовано 8 осіб із них троє дітей. Рятувальні роботи тривають.

Нагадаємо, що трьома російськими ракетами було частково зруйновано житлову дев’ятиповерхівку та дві бази відпочинку.

Раніше повідомлялося, що у багатоповерхівці пошук тіл завершено, на зруйнованих базах відпочинку ще можуть бути жертви.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button