Україна

12 липня відбудеться додаткова сесія ЗНО з історії України

В Україні 12 липня відбудеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з історії України. Про це повідомляє пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“12 липня учасники додаткової сесії складатимуть тест з історії України. Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Звертаємо увагу, що в запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, в який учасникові/ учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску”, – йдеться у повідомленні.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів: оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Як повідомляв Укрінформ, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання тривала з 21 травня по 15 червня. З 29 червня розпочалася додаткова сесія ЗНО.

Back to top button