Україна

Ісламісти готують нові види терактів у Європі

У майбутньому джихадисти готують нові теракти в Європі і в їх числі можуть бути такі типи атак, як масове отруєння продуктів або організація лісових пожеж. Про це йдеться в звіті Головного управління Національної поліції Франції, передає Le Parisien.

Згідно з документом, поліція Франції обізнана про можливість нових атак ісламістів. При цьому в документі вказуються нові типи атак, які раніше не фіксувалися. Як вважають правоохоронні органи, в списку цілей терористів можуть бути «аварія потягу, лісові пожежі або харчове отруєння».

При цьому поліція посилається на матеріали джихадистської пропаганди. У них організаторам атак пропонується «знайти довіру невіруючих, приховуючи свою радикалізацію», після чого раптово здійснити теракт.

У зв'язку з можливою загрозою поліція має намір посилити заходи безпеки. Зокрема, посилено буде охорону об'єктів залізничної інфраструктури, шкіл, університетів і туристичних об'єктів. Крім того, для попередження терактів із використанням автомобілів, поліція Франції має намір відстежувати викрадення машин.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Великобританії рівень національної загрози піднято на вищий рівень — «критичний».

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close